O nas

Nasz historia sięga 1991 roku kiedy to otworzyliśmy pierwszy serwis samochodowy. Przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Z pasji do motoryzacji oraz nowych technologii postanowiliśmy poszerzyć naszą działalność, wkraczając na rynek e-commerce.

Dziś łączymy doświadczenie i świeże spojrzenie na otaczający nas świat, co pozwala nam lepiej zrozumieć oczekiwania i potrzeby klientów. Każdego dnia słuchamy Waszych wskazówek, dzięki czemu cały czas się rozwijamy.

Cieszymy się że możemy stawać się coraz lepsi razem z Tobą!

Dane firmy:

noweopony.pl sp. z o.o.
ul. Zagłoby 11/22
35-304 Rzeszów
NIP: 5252697262, REGON: 366492130
KRS 0000662041: Sąd Rejonowy w Warszawie
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Konto bankowe:
25 1140 2004 0000 3002 7667 5341
mBank S.A. O. Bankowości Detalicznej, 90-959 Łódź,ul.Mickiewicza 10,

Dlaczego noweopony.pl?

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Wybierając noweopony.pl zyskujesz wysyłkę GRATIS. Płacisz tylko za same produkty, a brak dodatkowych kosztów i jasna polityka cenowa sprawia, że zakupy w Internecie stają się jeszcze prostsze.

Dostawa w 24h

Dostawa w 24h

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadamy na własnym magazynie, a zamówienia złożone do godziny 15:00 wysyłamy tego samego dnia. Przesyłki realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Dzięki takim rozwiązaniom jesteśmy wstanie dostarczać produkty już na następny dzień roboczy!

60 dni na zwrot

60 dni na zwrot

Dbając o naszych Klientów wydłużamy możliwość zwrócenia towarów! Teraz masz możliwość zwrotu nieużywanych opon w terminie 60 dni od daty zakupu, bez podawania przyczyny.

Światowe marki

Światowe marki

Każdego dnia powiększamy nasz asortyment o kolejne pozycje, aby zapewnić jak największy wybór, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości obsługi.  

Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy

Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe oraz objęte pełną gwarancją producenta, a duża powierzchnia magazynowa umożliwia nam odpowiednie składowanie opon, wraz z zachowaniem wszystkich obowiązujących przepisów i norm.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Współpraca bezpośrednio z producentami oraz certyfikowanymi dystrybutorami gwarantuje najwyższą jakość. Dzięki temu mamy pewność, że produkty są nowe, pełnowartościowe i znanego pochodzenia.