Kormoran VANPRO B2 205/65 R16

107

Indeks nośności 107 - max 975kg.
Określa maksymalną nośność opony (maksymalne jej obciążenie) wyrażoną w kilogramach.

T

Indeks prędkości T - max 190km/h.
Określa maksymalną prędkość opony wyrażoną w km/h.

2017

Zamawiając te opony masz pewność, że ich rok produkcji to 2017

Typ Opony dostawcze

Sezon lato

Rozmiar 205/65 R16

Indeks prędkości T = 190km/h

Indeks nośności 107 = 975kg

Rok produkcji 2017

Etykieta EU E / C / 72 dB

Gwarancja 10 lat od daty produkcji

Transport gratisTransport GRATIS
Ubezpieczona paczkaUbezpieczona paczka
60 dni na zwrot60 dni na zwrot
Zakupy na ratyZakupy na raty
250 szt.
Zamów w ciągu : :
aby odebrać w środa, 23 października
Opinie
Ten produkt nie został jeszcze oceniony
Opinie o oponach Kormoran VANPRO B2 205/65 R16 107T 2017
Opis

Kormoran VANPRO B2 205/65 R16


Opony przeznaczone dla samochodów dostawczych, zaliczane do klasy ekonomicznej, która charakteryzuje się bardzo dobrą jakością opon za niską cenę. Cechują się masywnymi klockami bieżnika, bokami o zwiększonej grubości i wytrzymałą, chroniącą przed uszkodzeniami oponę mieszanką gumową. Duża ilość nacięć sprzyja sprawnemu odprowadzaniu wody podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Dzięki wzmocnionemu oplotowi wytrzymuje największe obciążenia, a dzięki wysokiemu bieżnikowi z gęsto rozmieszczonymi nacięciami możliwe jest uzyskanie dobrej trakcji w każdych warunkach atmosferycznych.


Symetryczna rzeźba bieżnika

Tego typu konstrukcja to ochrona dla opony przed przedwczesnym zużyciem. Gwarancja stabilnego prowadzenia przy dużym obciążeniu, co ma kluczowe znaczenie w samochodach dostawczych.


Innowacyjna konstrukcja

Dwa opasania stalowe oraz dodatek nylony spowodowały, że opona zyskała jeszcze większą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.


Etykieta UE

Zużycie paliwa / opory toczenia

Parametr ten ma wpływ na efektywność energii, przez co wpływa na emisję CO2, oraz koszty eksploatacji pojazdu. Zużycie paliwa wyrażone jest w klasach od A (najbardziej oszczędna, najmniejsze opory toczenia) do G (najmniej oszczędna, największe opory toczenia).

Przyczepność na mokrej nawierzchni / droga hamowania

Wskaźnik ten jest bardzo ważny ponieważ odpowiada za długość drogi hamowania na mokrej nawierzchni, co bezpośrednio wpływa na bezpieczeństwo jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni wyrażona jest w klasach od A (najkrótsza droga hamowania) do G (najdłuższa droga hamowania).

Zewnętrzny hałas toczenia / emisja hałasu

Hałas toczenia opony wyrażony jest konkretną wartością podawaną w decybelach (dB). Poziom hałasu zewnętrznego nie odpowiada poziomowi hałasu wewnątrz pojazdu. Im wyższa liczba decybeli, tym wyższy jest poziom hałasu zewnętrznego emitowanego przez toczące się opony.