Poczuj siłę innowacji i pewność zwycięstwa. - Obejrzyj wideo!

Poczuj tę jedność z letnią ofertą opon Premium marki Hankook:

Dowiedz się więcej!
Wysokie osiągi, bezpieczeństwo i komfort jazdy – to filozofia, z którą tworzymy nasze opony.
Dowiedz się więcej!
Podczas opracowywania modelu Prime³ osiągnięto wysoki poziom osiągów szczególnie pod względem komfortu. Lekka, a równocześnie bardzo wytrzymała osnowa gwarantuje bezpieczną jazdę, a z kolei zaawansowana technologicznie krzemionkowa mieszanka gumowa bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność na mokrej nawierzchni.
Dowiedz się więcej!
Flagowy model ultra wysokich osiągów. Gwarantuje optymalne osiągi na mokrych i suchych nawierzchniach. Ventus S1 evo² to doskonała opona klasy premium z wydajną technologią zaczerpniętą z wyścigów DTM. Praktyczne rozwiązania obejmują m.in. znakomitą mieszankę krzemionkową zapewniającą optymalną przyczepność na mokrej nawierzchni oraz bezpieczne zachowanie na jezdni dzięki usprawnieniu odprowadzania ciepła.
Dowiedz się więcej!
Dzięki atrakcyjnemu wygladowi i dostępności w różnych specjalnych rozmiarach Ventus V12 evo2 to popularna opona tuningowa. Dzięki szerokiej powierzchni styku opony z nawierzchnią i lepszemu odprowadzaniu ciepła model ten przekonuje bezpiecznym zachowaniem i precyzją kierowania.
Dowiedz się więcej!
Kinergy Eco² to zoptymalizowana pod kątem oporu toczenia opona letnia, która świetnie nadaje się do małych i średniej wielkości samochodów. Poprzez dalszy rozwój poprzedniego modelu, który już wielokrotnie uzyskiwał dobre wyniki w testach, możliwe było wydłużenie maksymalnego przebiegu i wyciszenie opony, z utrzymaniem porządnych wyników zachowanie opony na mokrych i suchych nawierzchniach.