Opony STARMAXX

Opony ze znaczkiem STARMAXX logo obecne są na rynku ogumienia od niedawna. Zadebiutowały w 2005 roku. Zyskują jednak coraz szersze grono zwolenników, ciesząc się stale rosnącym zainteresowaniem wśród kierowców na całym świecie. Doświadczenie branżowe marki jest niezwykle bogate, ponieważ stanowi część tureckiego giganta Petlas. Koncern ten wytwarza sprawdzone, bezpieczne i wytrzymałe opony zimowe, letnie, a także całoroczne. Choć firma od zawsze specjalizowała się w ogumieniu przeznaczonym dla maszyn rolniczych, obecnie dostarcza również opony do aut osobowych i dostawczych. Turecki producent rozszerzył swoją działalność w 2008 roku.

Aktualnie sprzedaje swoje produkty w ponad stu krajach, docierając do niemal każdego zakątka globu. Inżynierowie opracowują kolejne modele, wykorzystując zaawansowane technologicznie rozwiązania. Przeprowadzają oni wiele testów oraz badań. 

Opony klasy ekonomicznej

Ogumienie, które reprezentuje klasę ekonomiczną, wyróżnia się na tle innych modeli przystępną ceną oraz wysoką jakością wykonania. Z tego względu cieszy się ono ogromnym zainteresowaniem wśród kierowców. Szeregi tej klasy zasila właśnie koncern STARMAXX Logo tej marki rozpoznawalne jest na całym świecie. Wszystkie procesy produkcyjne oparte są na wieloletnich testach i badaniach. Wytwarzane opony letnie, zimowe czy całoroczne wykorzystują innowacyjne mieszanki gumowe i rozwiązania konstrukcyjne. Producent ten planuje również podbić rynek ogumienia autobusów oraz flot towarowych. Opony z tak zwanej klasy budżetowej cechują się przede wszystkim niską ceną, zadowalającą jakością, a także bezpieczeństwem użytkowania. Ich oferta jest niezwykle bogata. Korzystają z nich kierowcy na całym świecie, mając pewność, że pozytywnie przeszły przez nawet najbardziej surowe testy jakości.

 

Jakie właściwości posiadają opony STARMAXX?

Początki firmy STARMAXX sięgają lat 70. XX wieku, kiedy to powstał turecki koncern Petlas. Produkowane przez niego ogumienie było w pełni przeznaczone dla przemysłu zbrojnego tego kraju. Opony tej marki stanowiły niezawodne wyposażenie myśliwców Tureckich Sił Powietrznych. Prawdziwa rewolucja nastała, gdy Petlas podjął współpracę z japońskim producentem Yokohama. Wówczas nastąpiła modernizacja fabryk, a inżynierowie rozpoczęli intensywne prace nad projektami innowacyjnych produktów. W 2005 roku Petlas został wykupiony, a na rynek weszły opony zeSTARMAXX logo. Od tej pory ogumienie tej marki dostarczane jest dla:

·         samochodów osobowych,

·         samochodówdostawczych,

·         SUV-ów,

·         pojazdów ciężarowych i

·         maszynrolniczych.

 

W ofercie znajdują się opony całoroczne, zimowe oraz letnie. Cechują się:

·         nowoczesną rzeźbą bieżnika,

·         innowacyjnym systemem odprowadzania wody,

·         równomiernym zużyciem.

Grono zadowolonych użytkowników opon STARMAXX jest naprawdę duże i wciąż się powiększa.

 

Opony STARMAXX – czy warto?

Choć opony posiadające STARMAXX logo należą do klasy ekonomicznej, coraz częściej wybierane są przez kierowców na całym świecie. Cieszą się wciąż rosnącym zaufaniem. Są bezpieczne w użytkowaniu, trwałe i wytrzymałe. Do ich produkcji wykorzystywana jest specjalna drobnoziarnista krzemionka, idealnie sprawdzająca się zarówno na mokrych, jak i suchych nawierzchniach. Dzięki stosowaniu opon tej marki poprawie ulega komfort jazdy. Samochód ma doskonałą przyczepność, jest stabilny na zakrętach i ogranicza tym samym ryzyko poślizgu. Właściciele pojazdów zauważają także wyraźnie zmniejszenie kosztów eksploatacji. Na uwagę zasługują również nienaganne walory estetyczne ogumienia STARMAXX.